This is not a Dream #1. - Nečekaná svatba

15. dubna 2015 v 15:39 | Matty |  TS Komiksy
Takže ahojte lidičky! :D Jestli mě znáte dost dlouho, víte, že můj druhý blog je o hře The Sims a, že jsem tam vytvářel komiksy. No, a tak jsem se rozhodl, že jeden budu psát tady, protože mě to prostě láká, co na to řekne, někdo, kdo nevyhledává blogy o TS. Takže tenhle komiks vidím na +- 20 dílů. Podle toho, jak to půjde :D Jeho název je "This is not a Dream" a toto je pilotní díl s podnadpisem "Nečekaná svatba". První díl bude kratší a doufám, že se vám bude líbit. Své ohlasy napište do komentáře. :D

Byla jsem pozvaná na svatbu Becky a Jeana. Hodně jsem to Becky přála a taky jsem byla ráda, že už budu mít pokoj jen pro sebe. Becky byla taková tichá a něžná dívka, ale když byla s kamarády, tak se často přetvařovala. Ale už bylo na čase aby se vdala. Bylo ji přesně osmnáct a u nás je taková tradice, že jakmile je nějaké dívce osmnáct let, musí se vdát. Becky se tato tradice nelíbila, vlastně mi bylo divné, že to udělala. No, teta Egnita by ji to asi dlouho vyčítala, kdyby to neudělala.
Překvapivě bylo na svatbě nějak málo lidí. Byla jsem tam skoro sama, nikde nikdo. Asi je Becky nepozvala, protože ona nikdy neměla v oblibě moc taková ta rodinná setkání. Ráda se držela stranou. Jeana taky moc neměla v lásce, jenže ji ho matka s tetou Egnitou přidělili a oni dva se musí brát. Jean do ní byl blázen už od začátku, ale Becky ho neměla ráda. Nebyla moc na romantiku, růže a takové ty další hovadiny. Becky s Jeanem si vyměnili prstýnky a nastal svatební polibek. Celkem mě to dojalo, ale Becky vypadala nešťastně a něco divného držela za zády. Nedokázala jsem rozpoznat, co to bylo.
Skoro to vypadalo, jakoby Becky trochu brečela a sténala. Po polibku, ale vytáhla tu věc, kterou měla skrytou za zády. Lekla jsem se a zároveň jsem se hodně bála a přála si, aby to byl jen sen. Becky namířila pistoli na Jeana. Začala jsem se potit a zrychlil se mi tep, chtěla jsem cokoliv udělat, ale jako bych najednou zkameněla. Nemohla jsem se na to dívat. Později se ozval výstřel. Vykřikla jsem a zůstala zkameněla na dřevěné lávce.
Chtěla jsem zavolat policii, nebo sanitku, prostě něco udělat. Zpanikařila jsem. Nevěděla jsem, co dělat dříve. V tom jsem chtěla vytáhnout mobil z kapsy, ale cosi mě chytlo. Něčí ruce. Byly mohutné, nejspíše patřili nějakému muži. Křičela jsem. Becky mě probodla studeným zbabělým pohledem. Ten muž mě nechtěl pustit a někam mě vedl.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

Doufám, že se vám tento díl líbil. Určitě mi své názory napište do komentářů, zatím ČUS VYDRUS! :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Harley Sheen♦ Harley Sheen♦ | Web | 15. dubna 2015 v 19:46 | Reagovat

Moc krásné provedení těch snímků. *Q* Božské, doufám že bude co nejdříve další díl. =3=

2 Matty Matty | Web | 15. dubna 2015 v 19:47 | Reagovat

[1]: Pokusím se, co nejdříve :D Jinak děkuji :)

3 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 27. června 2015 v 17:43 | Reagovat

Je to zajímavé, ale ... Nemáš tam nějak špatně proházené fotky? Protože na jedné fotce už je zastřelen a přitom tam je teprve psáno, že něco držela za zády... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama