KNÍŽNÍ TAG

13. dubna 2015 v 0:00 | Matty |  TAGY
$$$ ALOHA $$$
Mám tady pro vás další článek! :D Yaaay! Tentokrát to bude Knížní TAG, jelikož já velmi rád čtu a mám v oblibě knihy. Prostě jsem sakra velký knihomol a někdy se do něčeho tak začtu, že je snad nemožné mě od té knihy odtrhnou... :DD Tak já už nebudu zdržovat a můžeme se do toho pustit! :D Muhehehe...


Jakou knihu jsi naposledy přečetl?
Naposledy jsem dočetl Harryho Pottera a Relikvie Smrti a můžu vám to jen doporučit. Myslím si, že je to lepší než film, jelikož tam je toho více než ve filmu a vystupuje tam více postav a tak dále. Prostě mi příjde knížka mnohem lepší :))

Co právě čtete?
Myslím si, že už jsem to někde psal, ale je to "Tajemná Země - RONDO" od Emily Roddaové a zatím je to sakra dobré a už se blížím ke konci. Chystám se na to udělat další recenzi, takže se máte na co těšit!

Jakou knihu si plánuješ přečíst, až dočteš, co právě čteš?
To opravdu nevím :) Já si knížky vybírám velmi pečlivě. V knihkupectví nebo v knihovně si ji otevřu a klidně přečtu hned první kapitolu a usoudím, jestli mě to uchvátilo a chci si to pořídit, nebo mě to moc nebaví. Já si knížky nevybírám podle obalu, nebo podle toho, jak jsou populární.

Zúčastňuješ se knížních challengů?
Ne, rozhodně ně. Já nerad čtu něco na povel. A už vůbec ne na čas. Tohle jde úplně mimo mě, já si radši přečtu něco sám, jak dlouho budu chtít... :)

Jakou knihu si plánuješ koupit jako další?
Vůbec netuším... :D

Jaké jsou tvoje oblíbené citáty?
Nevím co to má co dělat v tomhle Tagu, ale dobrá...
"We're All Mad Here" - Alice in the Wonderland
"Pomsta je hloupá. Jen blázni mají potřebu mít poslední slovo." - Lady Gaga

Tvoji oblíbení autoři?
Já nemám oblíbené autory. Jenom knížky, ale to, že mají dobrou jednu knížku neznamená, že mají dobré všechny, takže na tohle jaksi nevím jak odpovědět. Asi, že nemám oblíbeného autora.Tak snad se vám tento krátký Tag líbil a zatím ČUS VYDRUS! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oznámkuj tento blog, jako ve škole :)

1*
1
2
3
4
5

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama