Novinky! 0.1

7. prosince 2014 v 9:19 | Matty |  Other
Ahoj lidičky a vítejte u dalšího novinkového článku! :D
Jako první novinka je NEW DESS! :D Ano, ano... můj minulý článek byl o novém designu, ale já to nemohl vystát, jak to vůbec nesedělo, ještě mám obrovský monitor a na něm je to ještě horší... :D Ale tenhle dess mi už KONEČNĚ sedí! Takže si to zaslouží velký Applause! :D Tento dess je sladěný do vánoční atmosféry. Mám rád, když jsme celá rodina pohromadě, všichni jsme šťastní a sledujeme vánoční prográm v telce a pojídáme cukroví :D A na tenhle způsob, jsem chtěl udělat tenhle design. Pod nápisem "I'm watching..." jsou obrázky mých aktuálně oblíbených filmů a seriálů. A na záhlaví můžete vidět mé oblíbené postavy z mých oblíbených pohádek (Např. Spongebob, Snoopy, Shrek), na které se rád podívám. Mě osobně se Dess líbí.
Druhou novinkou je NOVÁ RUBRIKA! :D Na tomhle blogu, bych trošku změnil zaměření. Původně to mělo být o mých obrázcích, coverech, knihách apodobně. Ale teď bych to pozměnil na seriálový blog. Byly by tu články o mých oblíbených seriálech a filmech i knihách. Ale TAGy samozdřejmě zůstanou, toho se nebojte :D Jen obrázky moc pravidelně vycházet nebudou, jelikož teď moc nemám na kreslení čas. :) Jo, a názorovky taky budou nadále pokračovat ;)

Jinak taková ještě malá novinka, je to, že bych teď mohl mít více času na blog, kvůli toho, že můj druhý blog se teď rekonstuje, takže je neaktivní a já mám víc času na tenhle blog! :D

Tak to už je vše a Zatím ČUS VYDRUS! :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama